Josef Liesler
Symbolistický motiv
Id: 207509
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list na několika místech pomačkán, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1475x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 000 Kč