Josef Liesler
Tajné bujení
Id: 285701
olej/plátno/sololit, rozměr 32,7 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně
zobrazeno: 4361x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
49 000 Kč