Josef Liesler
V koruně stromu
Id: 41601
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole 96/130, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3058x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč