Josef Liesler
Vánoce
Id: 145413
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1504x
Vyvolávací cena:
2 300 Kč
3 200 Kč