Josef Lorenzl
Baletka
Id: 338706
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 22,5 cm, značeno na plintě, kámen poškozen
zobrazeno: 900x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 500 Kč