Čas na serveru 07:28:58

Josef Loukota
Akt

Id: 516105

Akt

  •  / Akt / Josef Loukota
  •  / Akt / Josef Loukota
  •  / Akt / Josef Loukota
  •  / Akt / Josef Loukota

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 5996x

Vyvolávací cena:
7 500

13 000