Josef Loukota
Baletka
Id: 428302
olej/plátno, rozměr 89 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, plátno na několika místech mírně zvlněné, znatelný otvor v plátně pod signaturou
zobrazeno: 2822x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 69