Josef Loukota
Čtenářka
Id: 724
olej/plátno, rozměr plátna 81 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 7431x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 70