Josef Loukota
Dáma s pánem
Id: 215301
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 23,4 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1465x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč