Josef Loukota
Děvčátko
Id: 310401
olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1481x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč