Josef Loukota
Dívčí akt
Id: 231302
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7859x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč