Josef Loukota
Dívka v interiéru
Id: 314501
olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ranou práci pod vlivem Mnichova, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1839x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč