Josef Loukota
Dívky v kavárně
Id: 200012
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na dobovém rámování
zobrazeno: 2398x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
32 000 Kč