Josef Loukota
V dobrém rozmaru
Id: 102510
kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 24 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, lehce zprohýbaná lepenka, původní stav
zobrazeno: 2145x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 600 Kč