Josef Loukota
V salonu
Id: 781
akvarel/papír, rozměr malby 28 x 15 cm, signováno vpravo dole Josef Loukota, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 3960x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
10 000 Kč