Josef Loukota
Věšení prádla
Id: 145410
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno, věnování, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 8284x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč