Josef Mánes
Dívka
Id: 319903
kombinovaná technika/papír, rozměr 27 x 17 cm, značeno monogramem vpravo dole, jedná se o studii k medailonu (Sv. Ludmila vyučuje dítky) viz zadní strana, zaskleno, oděrky na zlaceném rámu
zobrazeno: 4157x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 500 Kč
Účastníci: 18