Josef Mánes
Posezení
Id: 356202
kombinovaná technika/papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 4636x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
99 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 104