Josef Mánes
Sedící dívka
Id: 148501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti herečky Národního divadla Jindřišky Slavínské, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2667x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč