Josef Mánes
Vltava a její prameny
Id: 481301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2655x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč