Josef Michl
Zátiší
Id: 33408
olej/karton, rozměr 33 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3257x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč