Josef Multrus
Dopis
Id: 204237
olej/plátno, rozměr 28,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, v minulosti nekvalitně restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1709x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
14 600 Kč