Josef Multrus
Gentleman na dostizích
Id: 985
olej/plátno, rozměr plátna 67 x 51,5 cm, signováno vlevo dole MULTRUS, lehce znečištěná malba, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 9236x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 53