Josef Multrus
Nad dopisem
Id: 1989
olej/plátno, rozměr plátna 40 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 2518x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
16 501 Kč