Josef Multrus
Odpočinek
Id: 1163
olej/plátno/karton, rozměr 16 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2995x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 002 Kč