Josef Multrus
Sedící dívka
Id: 1576
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2709x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 300 Kč
Příhozy: 51