Josef Multrus
Šeříky
Id: 2019
olej/plátno, rozměr plátna 75 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2771x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
15 500 Kč