Josef Mžyk
Dívka u lenošky
Id: 319601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 45,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2159x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč