Josef Navrátil
Květinové zátiší
Id: 447804
kvaš/papír, rozměr 42 x 27 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně určení pravosti V.V. Štech (1935), zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1136x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč