Josef Navrátil
Pradlenky
Id: 304901
kvaš/silný papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 2410x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 77