Josef Navrátil
Romantická krajina s jezerem
Id: 288102
olej/karton, rozměr viditelný 18 x 23 cm, neznačeno, doba vzniku 50. léta 19. století, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 4906x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 50