Josef Navrátil
Rybář
Id: 504901
kvaš/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, znalecký posudek bude vypracován na vyžádání
zobrazeno: 1016x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
101 000 Kč
Příhozy: 50