Josef Navrátil
Rybáři
Id: 150319
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2291x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
23 000 Kč