Josef Navrátil
Setkání
Id: 25703
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 2887x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč