Josef Navrátil
Stavení v horách
Id: 145708
olej/plátno, rozměr 18,5 x 26 cm, nesignováno, značeno tužkou na blindrámu na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 3857x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
141 000 Kč
Příhozy: 53