Josef Němec
Kemr trpí
Id: 922
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 32 x 19 cm, signováno vpravo dole JNěmec, paspartováno, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2893x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
20.3.2014, 21:45:00
14.3.2014 | 14:20 | 1 000 Kč |