Josef Nerad
Volosianka u kostelíka
Id: 188001
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1660x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
17.7.2019, 22:14:00
13.7.2019 | 23:38 | 800 Kč |