Josef Novák_
Staroměstská radnice
Id: 144101
olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, značně poškozený rám
zobrazeno: 1848x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč