Josef Olexa
Chalupy
Id: 800
tempera/papír, rozměr ve výřezu 40 x 54 cm, signováno vpravo dole tužkou Olexa Jos., paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta, nečistoty za sklem viz foto
zobrazeno: 3057x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
22.1.2014, 21:55:00
22.1.2014 | 21:14 | 2 000 Kč |