Josef Olexa
Gerlachův štít
Id: 1331
olej/plátno, rozměr plátna 88 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav
zobrazeno: 2588x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč