Josef Olexa
Vesnička
Id: 1273
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 61 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, oťukaný rám, původní stav
zobrazeno: 2639x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 000 Kč