Josef Písecký (Liška)
Bakar
Id: 103603
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3362x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 103