Josef Písecký (Liška)
Bárky
Id: 145801
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1693x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč