Josef Písecký (Liška)
Červánky v moři
Id: 120806
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1928, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1663x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč