Josef Písecký (Liška)
Danče u Dubrovníku
Id: 528205
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 310x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
14 000 Kč
2024,12-1,03,20,14,00
minimální příhoz 500 Kč