Čas na serveru 13:00:08

Josef Písecký (Liška)
Danče u Dubrovníku

Id: 528205

Danče u Dubrovníku

  •  / Danče u Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 310x

Vyvolávací cena:

14 000

2024,12-1,03,20,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu