Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 1005
olej/plátno, rozměr plátna 110 x 90 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, novodobě rámováno, obraz odborně čištěn, velmi dobrý stav
zobrazeno: 3405x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
12 500 Kč