Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 229206
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, značeno vpravo dole s datací a popisem, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 3347x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 74