Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 241803
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po
zobrazeno: 2302x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 69