Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 115703
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2877x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
28 000 Kč