Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 157815
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky v malbě
zobrazeno: 1930x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 87